KONST / Litografier / Litografi 4743122
nr 474 3122
Litografi
Slaget vid Lützen, 1800-tal, 42 x 60, 1800-tals ram
Utrop:
300 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 18 juni 2007
kl 17:43:39
500 kr
700 kr
600 kr
700 kr
750 kr
850 kr
950 kr
1.100 kr